Z życia szkoły

26 FINAŁ WOŚP w ŻUROMINIE

26 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY     Znalezione obrazy dla zapytania wośp 2018 gif
już 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
W Żurominie wydarzenie odbywać się będzie w Żuromińskim Centrum Kultury.
Wystąpią także uczniowie naszej szkoły, serdecznie zapraszamy.
   Znalezione obrazy dla zapytania wośp 2018 gif                                                                                                                            
 
                                                                                                                                

Koncert „TO, CO DAŁ NAM ŚWIAT” w LO Żuromin

    5 grudnia 2017 roku w hali sportowej w Żurominie odbył się koncert mikołajkowy, pt.: „ To, co dał nam świat”. Swoje niezwykłe talenty prezentowała młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie pod opieką p. Marty Liszewskiej i p. Jolanty Kosek – Woźnowskiej. Koncert składał się z dwóch części. W pierwszej artyści zaprezentowali utwory polskich i zagranicznych wokalistów. W drugiej części wprowadzono publiczność w świąteczny nastrój. Podczas organizacji koncertu młodzi artyści zadbali o najmniejsze szczegóły (dekoracja, oświetlenie). Scenariusz imprezy został specjalnie napisany przez jedną z uczennic klasy pierwszej. Wśród gości znaleźli się starosta żuromiński Jerzy Rzymowski, w – ce starosta Ireneusz Rejmus, kierownik Wydziału Zdrowia i Oświaty Joanna Jucewicz – Morawska, rodzice, członkowie Rady Pedagogicznej, a także uczniowie. Koncert otworzył dyrektor Liceum Ogólnokształcącego p. Wojciech Gralewski.

Celem koncertu było zaprezentowanie talentów młodzieży Liceum Ogólnokształcącego w Żurominie, które często skrywane są w murach szkoły i prezentowane tylko podczas szkolnych akademii.

W programie można było usłyszeć przepiękne głosy naszych zdolnych uczniów, a także wysłuchać poruszającej gry na skrzypcach, gitarze czy pianinie. Prowadzący przybliżyli osobowość każdego młodego artysty, w ich dialogach nie zabrakło również humoru. Młodzież żuromińskiego liceum jest naprawdę wyjątkowa, uzdolniona, bardzo pomysłowa i chętna do organizacji. Wszyscy, którzy wysłuchali przygotowanych przez nią utworów z ogromnym podziwem wypowiadali się o ich uzdolnieniach i talentach. Ten wieczór każdy z uczestników spędził w magicznym nastroju. Organizatorzy mają nadzieję, że koncert ten nie będzie pojedynczym epizodem, ale stanie się imprezą cykliczną, która każdego roku będzie gromadziła coraz liczniejszą publiczność.

Doskonała organizacja tego wieczoru była również możliwa dzięki prywatnym osobom, za co organizatorzy bardzo dziękują.

Scenariusz koncertu: Sylwia Banaszewska

Artyści: Góralska Weronika (gitara), Góralski Patryk (skrzypce), Groblewska Weronika, Jabłońska Maja, Jabłońska Zuzanna, Kaźmierczak Monika, Kowalska Aleksandra, Klimek Filip (pianino), Twarożyńska Dominika, Zalewska Daria, Zaniewska Sara.

Prowadzący: Brdak Daria, Laskowska Julia, Zboiński Mateusz.
>>więcej zdjęć<<
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

     29 listopada 2017r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze nasz uczeń Kamil Paluszewski otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów.

                        Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Rada Pedagogiczna

>>więcej zdjęć<<Aktualności

468638
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W zeszłym miesiącu
116
113
116
5389
7588
Twoje IP: 46.229.168.140

Gościmy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Losowe zdjęcie

28a947f59e276e066da2086f78b1f27b.jpg

Logowanie